avril lavigne fan club
avril lavigne fan club
avril lavigne fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HєY ävRıL Lävıgńє ƒäńLäRı..! ßu sıTєDє ävRıL ıLє ıLgıLı ßıLgıLєRı ßuLäßıLıRsıńız..! ıYı єĝLєńcєLєR..!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AvriL RoportaJ x)

3 posters
YazarMesaj
TuqBaa~
Admin
Admin
TuqBaa~

Sanal Hayvan : tavşan
Ruh hali : geveze
Puanlarım: : 2147537167
Teşekkür : 0

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:41 pm

Avril Ramona Lavigne, pop-punk'ın enerjik prensesi, tam bir para-yapma makinesi! Belleville, Ontorio Kanada'da doğan Lavigne tonlarca albüm satışı dışında aynı zamanda gençler için tasarlanmış olan Abbey Dawn markasının ve yeni piyasaya sürülen kendi parfümü Black Star'ında sahibi.Parfüm amber çiceği,siyah erik ve siyah çikolata özüyle donatıldı. $50 'dan başlayan fiyatları var.

"Yaptığım her şey müzik üzerine kuruluydu." diyor Lavigne, LA'da stüdyoda çalışıyormuş, henüz isimsiz 4. albümü için. "Şimdi değişti!Her gün kıyafetler için uğraşıyorum,hiç bitmiyor ama eğlenceli bir iş.Ve giydiğim herşey.Artık alışverişe gerek yok! Abbey Dawn'dan en sevdiğim tasarımım siyah hırkam, çünkü hırkalara bayılıyorum oda uzun ve dar."
Black Star yıldız şeklinde bir parfüm. "Black Star toplumda yer almanın iyi bir şey olduğunu anlatıyor.Verdiği mesaj hayalleriniz ve yıldızlara erişmek hakkında." Avril'ın sol bileğinde bir yıldızın olduğunu biliyor muydunuz?
2006'da Kanadalı Sum 41'nın solisti Deryck Whibley ile evlenen Avril, 8 parçayı Deryck'in yönettiğini söylüyor.Avril şarkı sözlerini piyanosunda yazdığınıda söylüyor.
"Bu albüm vokal performansla
ve duyguyu anlamakla ilgili. Bir sürü akustik gitar kullandım.Tüm bu albüm hislerle ilgili. Deryck çok yardımcı oldu, oda zaten bir müzisyen.Yani prodüksiyoncu hemde müzisyen."

Neredeyse Avril 8 senedir bu endüstrinin içinde. "Çok çılgınca!" diyor Avril. "4.albümümle birlikte, evde biraz daha zaman geçireceğim.Ama sahnede olup şarkı söyleyip, gitar,piyano ve bateri çalmak kadar güzel bir şey yok!"

Avril tam bir kontrol delisi.Kariyeriyle ilgili her detayı incelemekten çekinmiyor. "Grubumda olan herkesi ben seçiyorum. Herşeyle ilgiliyim.Görüşmelere gidiyorum, telefon ve e-maillerle ilgileniyorum.Zaman boşa geçmiyor yani." Avril aynı zamanda şu aralar tiyatro dersleri ve fransızca dersleri alıyor. Birde pizza yiyor! Turnesi olduğu zaman pizza ona yasak olduğu için bu zamanı kullanıyor."En sevdiğim pizza restoranı tabiki La Pizzaeria. Lisedeyken öğle yemeğimi burada yerdim. Hatta bedava yemememe izin bile verirlerdi!"

Lavigne en iyi hobisini açıklıyor : Deryck'le evde boş boş oturmak!"Gerçekten bir uykucuyum." diyor esneyerek. "Evde takılıp uyumaya bayılıyorum."
http://avrillavigne09.yetkinforum.com
YaqmuR..!
Admin
Admin
YaqmuR..!

Sanal Hayvan : kokarca
Ruh hali : manyak
Puanlarım: : 2147537187

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: Geri: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:45 pm

saol jnm
TuqBaa~
Admin
Admin
TuqBaa~

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: Geri: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 3:17 pm

Bisi deiL Sekerpare:D
YaqmuR..!
Admin
Admin
YaqmuR..!

Sanal Hayvan : kokarca
Ruh hali : manyak
Puanlarım: : 2147537187

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: Geri: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:22 pm

YaqmuR..! demiş ki:
saol jnm
FuN
üye
FuN

Sanal Hayvan : zürafa
Ruh hali : psikopat
Puanlarım: : 51265

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: Geri: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 9:26 pm

harika teşekkrler Smile
TuqBaa~
Admin
Admin
TuqBaa~

AvriL RoportaJ x) Empty
MesajKonu: Geri: AvriL RoportaJ x)   AvriL RoportaJ x) Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 4:01 pm

Bise deiL canım ,)

AvriL RoportaJ x)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AvriL Lavigne..!
» Let Go RoportaJı (AvriL)
» ävRıL Lävıgńє ƒoToLäRı..!
» EmoLar AvriL'den NeFret Ederr :x
» AvriL Lavigne-Pink